Muzejs aicina! Jūnijā, jūlijā un augustā – "GARĀS PIEKTDIENAS" , kad muzejs ir atvērts no 12.00 līdz 19.00. “GARO PIEKTDIENU” EKSKURSIJAS pastāvīgajā ekspozīcijā individuālajiem apmeklētājiem: 14.00 – angļu valodā, 17.00 – latviešu valodā.
Lasīt vairāk
Portretu izstāde “SADERĪGI PĀRI” skatāma muzeja Mazajā izstāžu zālē. Izstādē ir apskatāmi pāru portreti no Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājuma – pavisam sešdesmit darbi no muzeja mākslas kolekcijām – gleznas, zīmējumi, grafikas un miniatūras, kas darinātas periodā no 17. līdz 20. gadsimtam.
Lasīt vairāk
Izstāde “KATRAM SAVS KRĒSLS. Krēsli un sēdēšana Rīgā no 13. gadsimta līdz mūsdienām”
Lasīt vairāk
Latvijas Mākslas akadēmijas Keramikas meistardarbnīcas simtgadei veltītā muzeja krājuma izstāde izvietota muzeja pastāvīgās ekspozīcijas “Rīgas vēsture: Rīga – Latvijas Republikas galvaspilsēta (1918–1940)” zālē.
Lasīt vairāk
Izstāde “Rīgas monētu viltojumi 16.-17. gadsimtā” iekārtota muzeja pastāvīgās ekspozīcijas “Rīga Livonijas sastāvā. 13.-16. gs.” zālē. Eksponētie Rīgas monētu viltojumi no muzeja kolekcijas hronoloģiski aptver laika posmu no 16. gadsimta 80. gadiem līdz 17. gadsimta beigām. Aplūkotais periods ietver Polijas-Lietuvas valdnieku – Stefana Batorija, Sigismunda III Vāsas, kā arī Zviedrijas valdnieku – Gustava II Ādolfa, Kristīnas I Vāsas, Kārļa X Gustava un Kārļa XI valdīšanas laikus.
Lasīt vairāk