Tematiska ekskursija – orientēšanās spēle „Meklēsim dzīvniekus Vecrīgā!”

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs tematiskā ekskursija – orientēšanās spēle „Meklēsim dzīvniekus Vecrīgā!” piedāvā doties brīvdienu pastaigā pa Vecrīgu, vienlaicīgi, ar prieku un meklētāja azartu, atrodot vēsturiskus objektus Vecrīgas pilsētvidē un uzzinot interesantus faktus. Protams, dubults prieks būs, ja darīsiet to kopā ar ģimeni un bērniem vai ar draugiem.

Muzeja speciālistu sagatavotās ekskursijas – spēles komplektā: maršruta karte, meklējamie objekti un to stāsti. Ekskursija – spēle paredzēta privātai lietošanai ikviena priekam un izziņai.

Ekskursiju spēli muzejs piedāvā ikvienam bez maksas.

Ekskursija – spēle “Meklēsim dzīvniekus Vecrīgā! 

Izstaigājiet Vecrīgu un atrodiet 25 vietas, kurās “paslēpušies” dažādi dzīvnieki! Iespējams, vērīgākie, ejot un aplūkojot Vecrīgas namus, atradīs arī vēl citus dzīvnieku tēlus, kuri kartē nav norādīti. Ja tā, muzejs būs pateicīgs saņemt ziņu par jūsu atradumiem un aklājumiem. Rakstiet uz ekskurs@rigamuz.lv, lai padalītos ar saviem novērojumiem.

Iesakām izprintēt ekskursijas – orientēšanās spēles maršruta karti, ekskursijas tekstu, kas stāsta par maršrutā iekļautajiem objektiem, kā arī spēles uzdevumu lapas – attēlus konkrēto objektu meklēšanai.

Spēles dalībnieku uzdevums – atrast un atšifrēt, kuram stāstam un adresei atbilst attēlā redzamais dzīvnieks.

Lai Jums ir kopā būšanas prieks un izziņas prieks!