DARBA LAIKS / KONTAKTI

Darba laiks

01.05. - 30.09. (vasaras sezona)

P
10-17
O
10-17
T
10-17
C
10-17
Pk
10-17***
S
10-17
Sv
10-17

01.10. - 30.04. (ziemas sezona)

P
O
T
10-17
C
10-17
Pk
10-17
S
10-17
Sv
10-17

*** jūnijā, jūlijā, augustā - piektdienās: 12.00-19.00

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs
Palasta iela 4, Rīga, LV-1050

(+371) 67356676

REKVIZĪTI 

Reģ. Nr. 90000029912
Banka: Valsts kase 
Kods: TRELLV22
Konts: LV46TREL2220548004000                                                                                                                                                                                             Ziedojumu konts: LV50TREL7220210000000                                                                                                                                                                      Norēķinu konts: LV65TREL222054802000B

Muzejs ir slēgts oficiālajās svētku dienās: 1. janvārī, Lielajā Piektdienā, Lieldienās, 1. maijā, Līgo un Jāņu dienās (23., 24. jūnijā), Ziemassvētkos (24., 25., 26. decembrī), Vecgada dienā (31. decembrī).

Rīgas Doma krustejas apmeklējums – ieeja caur Rīgas Doma baznīcu tās darba laikā.

Administrācija

Gadījumos, kad nepieciešams nodot fiziskās personas datus, komercinformāciju un citu aizsargājamu informāciju Rīgas vēstures un kuģniecības muzejam, lūdzam saziņai rakstīt uz e-adresi: RVKM E-adrese

 

Direktore

Liene Johansone-Kuzmina

liene.johansone@rigamuz.lv
(+371) 67211358

Direktora vietniece zinātniskajā darbā

Ilona Celmiņa

ilona.celmina@rigamuz.lv
(+371) 67356702

Direktora vietniece krājuma darbā

Agita Ančupāne

agita.ancupane@rigamuz.lv
(+371) 67356677

Personāla vadītāja

Ilze Ozola

ilze.ozola@rigamuz.lv
(+371) 67356707

Arheoloģijas nodaļa

Nodaļas vadītāja

Ilze Reinfelde (arheoloģijas krājuma glabātāja)

ilze.reinfelde@rigamuz.lv
(+371) 67356660

Krājuma darba speciālists

Jānis Tereško

janis.teresko@rigamuz.lv
(+371) 67356661

Krājuma darba speciāliste

Ieva Andrejauska

ieva.andrejauska@rigamuz.lv
(+371) 67356661

Krājuma darba speciāliste

Viktorija Bebre

viktorija.bebre@rigamuz.lv
(+371) 67356661

Krājuma darba speciālists

Kristaps Gržibovskis

kristaps.grzibovskis@rigamuz.lv
(+371) 67356661

Krājuma nodaļa

Nodaļas vadītāja (karogu, mēbeļu, ieroču, smēķēšanas piederumu kolekciju glabātāja)

Anita Gailiša

anita.gailisa@rigamuz.lv
(+371) 67356650

Krājuma glabātāja (fotomateriālu kolekcijas)

Lauma Lanceniece

lauma.lanceniece@rigamuz.lv
(+371) 29162594

Krājuma glabātāja (glezniecības, grafikas un tēlniecības kolekcijas)

Inga Karlštrēma

inga.karlstrema@rigamuz.lv
(+371) 67356652

Krājuma glabātāja (porcelāna, stikla un keramikas priekšmetu kolekcijas)

Vivita Buivida

vivita.buivida@rigamuz.lv
(+371) 67356658

Krājuma glabātāja (apģērbu, apģērbu piederumu un aksesuāru kolekcijas)

Solvita Kokina

solvita.kokina@rigamuz.lv
(+371) 67356658

Krājuma glabātāja (kartogrāfijas, dokumentu, iespieddarbu un periodikas kolekcijas)

Antija Erdmane-Hermane

antija.erdmane-hermane@rigamuz.lv
(+371) 67356648

Krājuma glabātāja (metroloģijas, sfragistikas, mūzikas instrumentu, amatniecības un rūpniecības ražojumu kolekcijas)

Zane Krūmiņa-Bērtulsone

zane.krumina@rigamuz.lv
(+371) 67356647

Krājuma glabātāja (Latvijas kuģniecības vēstures kolekcijas)

Ilze Grūbe-Vilne

ilze.grube@rigamuz.lv
(+371) 67356667

Numismātikas un dārgmetālu nodaļa

Nodaļas vadītāja

Inita Dzelme (numismātikas, faleristikas un dārgmetāla priekšmetu kolekciju glabātāja)

inita.dzelme@rigamuz.lv
(+371) 67356671

Krājuma darba speciāliste

Justīne Fišere

justine.fischere@rigamuz.lv
(+371) 67356671

Rīgas vēstures izpētes un ekspozīciju darba nodaļa

Nodaļas vadītāja

Margarita Barzdeviča

margarita.barzdevica@rigamuz.lv
(+371) 67356685

Vēsturniece

Zita Pētersone

zita.petersone@rigamuz.lv
(+371) 67356685

Vēsturniece

Rasa Pārpuce-Blauma

rasa.parpuce-blauma@rigamuz.lv
(+371) 67356685

Noformēšanas māksliniece

Antra Augustinoviča

antra.augustinovica@rigamuz.lv

Latvijas kuģniecības vēstures nodaļa

Nodaļas vadītājs

Artūrs Tomsons

arturs.tomsons@rigamuz.lv
(+371) 67356668

Komunikācijas darba nodaļa

Nodaļas vadītājs

Vladislavs Ivanovs

vladislavs.ivanovs@rigamuz.lv
(+371) 67356676

Ekskursiju pieteikšana, informācija

ekskurs@rigamuz.lv
(+371) 67356676 ; (+371) 29128600

Muzejpedagogs

Vidvuds Bormanis

vidvuds.bormanis@rigamuz.lv
(+371) 67356676

Muzejpedagogs

Irēna Strēle

irena.strele@rigamuz.lv
(+371) 67356676

Muzejpedagogs

Samanta Fiļimonova

samanta.filimonova@rigamuz.lv
(+371) 67356676

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Ingrīda Lukašēviča

ingrida.lukasevica@rigamuz.lv
(+371) 67356680

Digitālās komunikācijas speciāliste

Marta Laima Gredzena

marta-laima.gredzena@rigamuz.lv
(+371) 67356680

Restaurācijas nodaļa

Nodaļas vadītāja

Ineta Augustina

ineta.augustina@rigamuz.lv
(+371) 67356686

Krājuma dokumentu uzskaites un digitalizācijas sektors

Krājuma dokumentu uzskaites un digitalizācijas speciāliste

Ija Zvaigzne

ija.zvaigzne@rigamuz.lv
(+371) 67356703

Fotogrāfe

Astrīda Meirāne

astrida.meirane@rigamuz.lv
(+371) 67356711

Fotogrāfs

Mārtiņš Lablaiks

martins.lablaiks@rigamuz.lv
(+371) 67356711

Zinātniskā bibliotēka un muzeja arhīvs

Grāmatvedības nodaļa

Saimnieciski tehniskā darba departaments

Vadītāja

Agrita Auziņa

agrita.auzina@rigamuz.lv
(+371) 67224357

Saimniecības pārzine

Daira Eglīte

daira.eglite@rigamuz.lv
(+371) 67356721, 26142538

Datu aizsardzības speciālists

Saziņai ar Muzeja datu aizsardzības speciālistu lūgums rakstīt uz:

datuaizsardziba@rigamuz.lv  ar tēmas atzīmi “Datu aizsardzības speciālists”.