Krāsojamās Darba lapas bērniem “Krāso un iepazīsti Rīgas vēsturi!”

Muzeja piedāvātās Darba lapas “Krāso un iepazīsti Rīgas vēsturi!” paredzētas bērnu radošas un izzinošas aktivitātes raisīšanai, iepazīstinot ar Rīgas vēstures reālijām, kas atrodamas Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja ekspozīcijā.

Ikviens zīmēšanai piedāvātais objekts ir izcils Rīgas vēstures liecinieks, leģenda, mākslas darbs, cilvēku izcilu prasmju veikums.

Krāsojot bērni iepazīs vienu no senās Rīgas brīnumiem – Lielo Kristapu, ceļotāju un tirgotāju aizgādni, Melngalvju biedrības patronesi – Svēto Ģertrūdi, 17. gadsimta Kaņepāju šķirotāju un Kara bundzinieku, kā arī Iļģuciema stikla fabrikas aroda meistaru darinātus stikla izstrādājumus, kas eksponēti izstādē “Ilģuciema stikls”.

Darba lapās ievietota pamatinformācija par krāsojamajiem objektiem, kā arī samazināts to oriģināla attēls. Arī vecākiem, darbojoties kopā ar bērniem, iespējams, raisīsies vēlme vairāk uzzināt, izzināt.

Darba lapas JPG formātā atradīsiet šajā ziņojumā, bet PDF formātā – sadaļā “Piedāvājums”. Darba lapas var lejupielādēt savā datorā, izdrukāt un darboties kopā ar bērniem! Darba lapu klāsts regulāri tiks papildināts.

Rodiet radošas izpausmes un kopā būšanas prieku!