Muzejs apmeklētājiem slēgts no 21. oktobra līdz 15. novembrim.

Muzejs apmeklētājiem slēgts no 21. oktobra līdz 15. novembrim.

Latvijas Republikas teritorijā no 2021. gada 21. oktobra līdz 2021. gada 15. novembrim ir izsludināta ārkārtējā situācija, lai samazinātu Covid-19 infekcijas izplatību.

Lai mērķtiecīgi cīnītos ar Covid-19 pandēmijas izplatību Latvijā un kopīgiem spēkiem radītu apstākļus, kuros vīrusa izplatība sabiedrībā tiek apturēta, valdība lēmusi no 2021. gada 21. oktobra līdz 15. novembrim slēgt visas kultūrvietas klātienes apmeklējumam un kultūras pakalpojumus iedzīvotājiem nodrošināt tikai attālināti. Līdz ar šo lēmumu apmeklētājiem ir slēgtas arī muzeju telpas.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, saskaņā ar valdības lēmumu, apmeklētājiem ir slēgts no 2021. gada 21. oktobra līdz 15. novembrim.

Muzeja mājas lapā iespējams apskatīt muzeja vēsturnieku sagatavotās virtuālās izstādes https://www.rigamuz.lv/rvkm/ekspozicijas-izstades/izstades/virtualas-izstades/, izmantot piedāvātās orientēšanās spēles – ekskursijas ikviena individuālai lietošanai – https://www.rigamuz.lv/rvkm/muzejs-piedava/muzejs-piedava-tematisku-ekskursiju-orientesanas-speli-vecrigas-legendas-un-stasti/ un https://www.rigamuz.lv/rvkm/muzejs-piedava/tematiska-ekskursija-orientesanas-spele-meklesim-dzivniekus-vecriga/, kā arī tiešsaistes pedagoģisko programmu skolēniem  https://www.rigamuz.lv/rvkm/muzejs-piedava/skoleniem-jauna-tiessaistes-pedagogiska-programma-ka-dzivoja-senie-ridzinieki/

Gaidīsim klātienes tikšanos, kad atkal droši varēs apmeklēt muzejus, lai baudītu vēstures un mākslas klātbūtni!

Aktuālo informāciju par kultūras dzīves norisē, COVID-19 pandēmijas ierobežošanai izsludinātās Ārkārtas situācijas laikā iespējams rast Kultūras ministrijas mājas lapā:

https://www.km.gov.lv/lv/jaunums/apmekletajiem-slegtas-kulturvietas-un-nenotiek-pasakumi-aicinam-kulturas-saturu-baudit-virtuali

Aktuālo informāciju par COVID-19 pandēmiju iespējams rast informatīvajā mājaslapā: https://covid19.gov.lv/

Būsim atbildīgi pret sevi un līdzcilvēkiem!