Muzejs aicina darbā Numismātikas un dārgmetālu nodaļas krājuma darba speciālistu

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs izsludina konkursu uz vakanto Numismātikas un dārgmetālu nodaļas krājuma darba speciālista amatu (uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

– veikt krājuma komplektēšanu un uzskaiti;
– piedalīties krājuma esības un saglabātības pārbaudēs;
– ievadīt datus par muzeja priekšmetiem Nacionālā muzeja krājuma kopkatalogā;
– iesaistīties pamatekspozīcijas un krājuma izstāžu sagatavošanā;
– sagatavot publikācijas, referātus un lekcijas par nodaļas profilam atbilstošām tēmām.

Prasības pretendentiem:

– augstākā izglītība (bakalaura grāds vai augstāks) vēsturē;
– teicamas latviešu valodas zināšanas, vismaz vienas svešvalodu zināšanas;
– spēja strādāt patstāvīgi un komandā;
– augsta atbildības sajūta, precizitāte un pozitīva attieksme pret darbu.

Piedāvājam:

– bruto mēnešalgu no 960,00 līdz 1050,00 EUR (pirms nodokļu nomaksas, amats klasificēts 20.5.saimes II līmenī, 7.mēnešalgu grupā)
– pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku.
– papildatvaļinājumu par ikgadējo darba izpildes novērtējumu
– sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam
– veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 3 mēnešiem.

Darba vieta: Rīgā, Palasta ielā 4.

Iesniedzamie dokumenti:

– Motivācijas vēstule.
– Curriculum Vitae (CV).

Pretendenti aicināti pieteikties līdz 2024. gada 27. februārim, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: direkt@rigamuz.lv ar norādi “Konkurss uz Numismātikas un dārgmetālu nodaļas krājuma darba speciālista amatu”.

Telefons informācijai: (+371) 67356671.

Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām RVKM:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir RVKM, Palasta ielā 4, Rīgā, LV-1050, kontakttālr. 67211358;