Muzejs aicina darbā metāla restauratoru

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs izsludina konkursu uz vakanto metāla restauratora vietu (uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt muzeja priekšmetu (metāla izstrādājumu) restaurāciju un konservāciju;
  • veikt priekšmetu apsekošanu, novērtēt muzeja krājuma priekšmetu saglabātības stāvokli;
  • veikt metodiski pamatotu restaurējamā objekta izpēti, analīzi, sagatavot restaurācijas darba programmu un realizēt to;
  • veikt izpētes un darba procesa dokumentēšanu, sagatavot restaurācijas dokumentāciju.

Prasības pretendentiem:

  • vidējā vai augstākā profesionālā, vai nepabeigta augstākā profesionālā izglītība, vai augstākā akadēmiskā izglītība;
  • spēja atbildīgi un patstāvīgi veikt darbu;
  • spēja veikt izpētes un darba procesa dokumentēšanu, sagatavot restaurācijas dokumentāciju;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas

Piedāvājam:

  • bruto mēnešalgu no 977 EUR līdz 1272 EUR (atkarībā no pretendenta kvalifikācijas)
  • pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku
  • papildatvaļinājumu par ikgadējo darba izpildes novērtējumu
  • sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 3 mēnešiem.

Darba vieta: Rīgā, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4

Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivācijas vēstule
  • Curriculum Vitae  (CV)

Pretendenti aicināti  pieteikties līdz 2024. gada 15. martam, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: direkt@rigamuz.lv ar norādi “Konkurss uz metāla restauratora amatu”.

Telefons informācijai: (+371) 67356686.

Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām RVKM:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir RVKM, Palasta ielā 4, Rīgā, LV-1050, kontakttālr. 67211358;

3) datu apstrādes juridiskais pamats – Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts 9. panta 2. punkta b) apakšpunkts un Darba likums.