Tematisku ekskursiju cikls “Vecrīga – zināmā un nezināmā”

Uz piecu tematisku ekskursiju ciklu “Vecrīga – zināmā un nezināmā”, kas notiks no 19. līdz 23. aprīlim, no trešdienas līdz svētdienai, tūristu gidus un ikvienu interesentu aicina Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs.

Piecu dienu programmā – piecas tematiskās ekskursijas Vecrīgā. Darbdienās ekskursijas sāksies pulksten 16.00, bet sestdien un svētdien – pulksten 11.00. Pulcēšanās uz ekskursijām – muzeja vestibilā, to norise – Vecrīgā. Muzejs piedāvā izvēli – piedalīties visās vai tikai atsevišķās ekskursijās.

Tematiskās ekskursijas sniegs iespēju uzzināt un ieraudzīt Vecrīgas ielās, namos un laukumos rodamos Rīgas vēstures faktus, leģendas, kā arī arheologu atklāto Rīgas kultūrslānī, gūstot pieredzi un profesionālus ieteikumus, kā pilsētas viesus iepazīstināt ar Vecrīgu.

Tematisko ekskursiju cikla “Vecrīga – zināmā un nezināmā” programma:

  • Trešdien, 19.04. plkst. 16.00 ekskursija “Rīdzene – upe zem ielām”. Ekskursijas vadītāja – RVKM muzejpedagoģe Irēna Strēle.
  • Ceturtdien, 20.04. plkst. 16.00 ekskursija “Rīgas nocietinājumu sistēma. 13.-19.gs.”. Ekskursijas vadītājs – RVKM muzejpedagogs Vidvuds Bormanis.
  • Piektdien, 21.04. plkst. 16.00 ekskursija “Vecrīgas ielu vēsture”. Ekskursijas vadītāja – RVKM vēsturniece Zita Pētersone.
  • Sestdien, 22.04. plkst. 11.00 ekskursija “Ekskursija Vecrīgā – kā pilsētu atklāt tūristiem”. Ekskursijas vadītājs – RVKM muzejpedagogs Vidvuds Bormanis
  • Svētdien, 23.04. plkst. 11.00 ekskursija “Vecrīga leģendās un nostāstos”. Ekskursiju vadītāja – RVKM muzejpedagoģe Irēna Strēle.

Pulcēšanās uz ekskursijām un to sākums: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja vestibilā (Palasta ielā 4), norise – Vecrīgā. Bez iepriekšējas pieteikšanās. Maksa par vienas ekskursijas apmeklējumu: EUR 9,50. Maksa par visu ekskursiju ciklu – EUR 47,50. Samaksa tiek veikta muzeja kasē pirms katras ekskursijas vai par visu ciklu.

Papildu informācija: RVKM Komunikācijas darba nodaļā, tālr.: 67356676; 67356680.

Pastkarte “Rīgas skats”. 20.gs. sākums. No RVKM krājuma.