Svētdienas programma ikvienam interesentam “Sudraba kabinets un dārgmetālu priekšmetu kolekcija muzejā”

Svētdien, 27. septembrī plkst. 14.00, muzejs aicina ikvienu, kas vēlas uzzināt un ieraudzīt, apmeklēt ekskursiju – lekciju “Sudraba kabinets un dārgmetālu priekšmetu kolekcija muzejā”, kuru vadīs Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Numismātikas un dārgmetālu nodaļas vadītāja, vēsturniece Inita Dzelme.

Krāšņie Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja dārgmetālu kolekcijas priekšmeti stāsta par izcilajām amata meistaru prasmēm, par attiecīgā laika posma sabiedrības gaumi, vērtībām un vēsturiskiem faktiem, notikumiem, personībām. Izcili kolekcijas priekšmeti apskatāmi arī citās muzeja ekspozīciju zālēs. Ikviens svētdien aicināts baudīt vēstures un mākslas klātbūtni muzejā.

Programmas apmeklējums – ar muzeja ieejas biļeti.

Muzeja plašajās ekspozīciju telpās tiek ievēroti, saistībā ar COVID19 pandēmiju noteiktie, epidemioloģiskās drošības pasākumi.

Muzeja apmeklētāju ievērībai! Ja Jums ir kāda no akūtām elpceļu infekcijas pazīmēm, vai esat bijis kontaktā ar COVID -19 saslimušu personu, lūgums apmeklējumu atlikt uz citu laiku. Ir svarīgi būt atbildīgiem par sevi un apkārtējiem!

Informācija: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Komunikācijas darba nodaļā, tel.: 67356676.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Sudraba kabineta ekspozīcijas fragments.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Sudraba kabinets.

Rīgas virvju vijēju zeļļu pokāls ar vāku un piekariņiem. Rīga, Johana Lamurē darbnīca, 1749. g. Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja krājums.