Muzejs aicina plašajās ekspozīciju zālēs!

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs ir atvērts apmeklētājiem. Ar satikšanās prieku muzejs aicina plašajās ekspozīciju zālēs, drošā vidē, ievērojot epidemioloģiskās drošības nosacījumus, baudīt vēstures un mākslas klātbūtni.

Apmeklētāju izziņas priekam muzejs piedāvā piecpadsmit ekspozīciju zālēs skatīt ekspozīcijas “Rīgas vēsture”, “Latvijas kuģniecības vēsture”, aplūkot “Sudraba kabineta” dārgumus, kā arī izstādes “Iļģuciema stikls (1886–1960)”, Lietots Rīgā. 19. gs. otrā puse–1918. gads” un “Arheoloģiskas liecības par Hanzas tirdzniecību Rīgā”.

Muzeja darba laiks vasaras sezonā ir: atvērts katru dienu – pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās, sestdienās, svētdienās no 10.00 līdz 17.00, piektdienās no 12.00 līdz 19.00.

Muzeja darbība noritēs, ievērojot muzeju nozarei izstrādātu sanitāro protokolu, kura mērķis ir maksimāli nodrošināt apmeklētāju un darbinieku aizsardzību. Muzejs aicina ikvienu būt atbildīgiem pret sevi un citiem, lai Covid-19 vīrusa izplatība tiktu apturēta.

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejam rūp apmeklētāju un darbinieku drošība. Muzejs īsteno šādus epidemioloģiskās drošības pasākumus:

  • nodrošina regulāru telpu uzkopšanu, dezinfekciju un vēdināšanu,
  • muzejā ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi,
  • muzeja kasē ir pieejamas sejas maskas,
  • muzeja darbinieki kontrolē apmeklētāju skaitu un plūsmu.