Ekskursiju cikls “Vecrīga – zināmā un nezināmā” – tūristu gidiem un interesentiem

Tūristu gidus un interesentus muzejs aicina uz izglītojošu tematisku ekskursiju ciklu “Vecrīga – zināmā un nezināmā”, kas notiks no 21. līdz 25. oktobrim – no trešdienas līdz svētdienai. Programmā iekļautas piecas tematiskās ekskursijas Vecrīgā. Darbdienās ekskursijas sāksies pulksten 16.00, bet sestdien un svētdien – pulksten 11.00. Ekskursijas vadīs Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja vēsturnieki. Uz katru ekskursiju iepriekš jāpiesakās rakstot uz: ekskurs@rigamuz.lv vai zvanot: 67356676.

Dalībnieku skaits ierobežots. Maksa par ekskursiju – EUR 9.50 – jāveic muzeja kasē pirms katras ekskursijas. Sākums un pulcēšanās muzeja vestibilā, norise – Vecrīgā.

Ekskursiju cikla “Vecrīga – zināmā un nezināmā” programma:

  • Trešdien, 21.10. plkst. 16.00  ekskursija “Rīdzene – upe zem ielām”. Ekskursiju vadīs vēsturniece Aiga Brūze.
  • Ceturtdien, 22.10. plkst. 16.00 “Rīgas nocietinājumu sistēma. 13. – 19.gs.”. Ekskursiju vadīs vēsturnieks Vidvuds Bormanis.
  • Piektdien, 23.10. plkst. 16.00  “Baznīcas, klosteri un kapsētas Vecrīgā”. Ekskursiju vadīs vēsturnieks Vidvuds Bormanis.
  • Sestdien, 24.10. plkst. 11.00 “Vecrīga leģendās un nostāstos”. Ekskursiju vadīs vēsturniece Irēna Strēle.
  • Svētdien, 25.10. plkst. 11.00 “Ekskursija Vecrīgā – kā pilsētu atklāt tūristiem”. Ekskursiju vadīs vēsturniece Irēna Strēle.

Dalība piecās tematiskajās ekskursijās sniegs iespēju klātienē detalizēti iepazīt Vecrīgas ielās un namos rodamos Rīgas vēstures faktus un leģendas, kā arī uzzināt par arheologu atklāto, vēsturnieku izpētīto, kā arī gūt pieredzi un profesionālus ieteikumus, kā ar Vecrīgu iepazīstināt tūristus.

Interesenti var apmeklēt visu ekskursiju ciklu vai tikai atsevišķas ekskursijas – pēc izvēles. Cikla noslēgumā dalībnieki varēs saņemt Izziņas par noklausītajām akadēmiskajām stundām.

Informācija: RVKM Komunikācijas darba nodaļā, tālr.: 67356676.

!!! Muzejs informē – no 14. oktobra – lai pasargātu sevi un apkārtējos no COVID-19 infekcijas straujas izplatīšanās, muzeja apmeklējuma laikā obligāti  jālieto individuālie elpošanas ceļu aizsardzības līdzekļi – sejas maskas.

 !!! Muzeja apmeklētāju ievērībai! Ja Jums ir kāda no akūtām elpceļu infekcijas pazīmēm, vai esat bijis ciešā kontaktā ar saslimušo COVID -19 personu, lūgums apmeklējumu atlikt uz citu laiku. Būsim atbildīgiem par sevi un apkārtējiem! 

Pastkarte “Rīgas skats”. 20.gs. sākums. No RVKM krājuma