Muzejs aicina darbā Arheoloģijas nodaļas krājuma darba speciālistu

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs izsludina konkursu uz vakantā Arheoloģijas nodaļas krājuma darba speciālista amatu (uz nepilnu darba slodzi (0,5 slodze) un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt krājuma uzskaiti, signēšanu, anotēšanu un sakārtošanu;
  • piedalīties krājuma esības un saglabātības pārbaudēs;
  • ievadīt datus par muzeja priekšmetiem Nacionālā muzeja krājuma kopkatalogā;
  • iesaistīties pamatekspozīcijas un krājuma izstāžu sagatavošanā;

Prasības pretendentiem

– bakalaura grāds vēsturē vai vēstures bakalaura programmas students (specializācija arheoloģijā studiju ietvaros tiks uzskatīta par priekšrocību);

– teicamas latviešu valodas zināšanas, vismaz divu svešvalodu zināšanas;

– labas datorprasmes;

– spēja strādāt patstāvīgi un komandā;

– augsta atbildības sajūta, precizitāte un pozitīva attieksme pret darbu.

Piedāvājam:

  • Bruto mēnešalgu no 745,00 līdz 1093,00 EUR (atkarībā no kvalifikācijas kategorijas) par pilnu darba slodzi
  • Nepilnas slodzes darbu (0,50 slodze) uz nenoteiktu laiku.

Darba vieta: Rīgā, Palasta ielā 4.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivācijas vēstule.
  • Curriculum Vitae  (CV).

Pretendentiem pieteikties līdz 2020. gada 1. novembrim, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: direkt@rigamuz.lv ar norādi “Konkurss uz Arheoloģijas nodaļas krājuma darba speciālista amatu”. Telefons informācijai: (+371) 67356677.

Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām RVKM:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir RVKM, Palasta ielā 4, Rīgā, LV-1050, kontakttālr. 67211358;

3) datu apstrādes juridiskais pamats – Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts 9. panta 2. punkta b) apakšpunkts un Darba likums