LATVIJAS FOTOGRĀFIJAS MUZEJS AICINA DARBĀ VADĪTĀJU

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs izsludina konkursu uz vakanto Latvijas Fotogrāfijas muzeja vadītāja amatu (uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • Vadīt un atbildēt par Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja (turpmāk – RVKM) struktūrvienības (filiāles) – Latvijas Fotogrāfijas muzeja darbu un attīstību, veikt tā darba plānošanu, nodrošināt plānotā izpildi un kvalitāti;
  • Atbildēt par Latvijas Fotogrāfijas muzejā esošo fotogrāfisko vērtību kā kultūras mantojuma daļas saglabāšanu, piedalīties muzeja krājuma komplektēšanā, izpētē un fotogrāfijas popularizēšanā;
  • Piedalīties filiāles personāla komplektēšanā, veicināt darbinieku profesionālo izaugsmi un apzinīgu attieksmi pret darbu.
  • Organizēt un sadarbībā ar RVKM saimnieciski tehnisko departamentu nodrošināt filiāles apsaimniekošanu.
  • Organizēt filiāles finanšu piesaistes projektu izstrādi un realizāciju; nodrošināt piešķirtā un piesaistītā finansējuma racionālu izmantošanu.

Prasības pretendentiem:

  • Maģistra grāds humanitārajās vai sociālajās zinātnēs; vēlams ar fotogrāfiju saistītā jomā.
  • Darba pieredze muzejā vai citā atmiņas institūcijā, vai ar muzeja profilu saistītā iestādē vismaz 3 gadi; vēlama darba pieredze vadošā amatā.
  • Izpratne un zināšanas par fotogrāfijas vēsturi Latvijā kopsakarībā ar pasaules procesiem; praktiskas zināšanas fotogrāfijā tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Izpratne par muzeja darbību un funkcijām; pieredze fotogrāfijas pētniecībā vai popularizēšanā tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Spēja patstāvīgi veikt amata pienākumus, teicamas organizatoriskās, komunikācijas un saskarsmes prasmes.
  • Teicamas valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām, labas angļu valodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Bruto mēnešalgu 1403.00 EUR, amats klasificēts 20.5 saimes IV līmenī, 9.mēnešalgu grupā
  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku.
  • Papildatvaļinājumu par ikgadējo darba izpildes novērtējumu
  • Sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam
  • Veselības apdrošināšanas polisi pēc nostrādātiem 3 mēnešiem.

Darba vieta: Rīgā, Mārstaļu iela 8 un Kronvalda bulvārī 4

Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivācijas vēstule.
  • Curriculum Vitae  (CV).

Pretendentiem pieteikties līdz 2024. gada 14. maijam, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: direkt@rigamuz.lv ar norādi “Konkurss uz Latvijas Fotogrāfijas muzeja vadītāja amatu”.

E-pasts informācijai: direkt@rigamuz.lv

Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām RVKM:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir RVKM, Palasta ielā 4, Rīgā, LV-1050, kontakttālr. 67211358;

3) datu apstrādes juridiskais pamats – Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts 9. panta 2. punkta b) apakšpunkts un Darba likums.