Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina darbā vēsturnieku

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs izsludina konkursu uz vakanto Latvijas Fotogrāfijas muzeja vēsturnieka vietu (uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt pētniecisko darbu un publiskot tā rezultātus;
  • veikt ekspozīciju un izstāžu zinātnisko sagatavošanu;
  • izstrādāt finansējuma piesaistes projektus pētījumu un izstāžu un ekspozīciju publiskošanai, nodrošināt realizāciju;
  • veikt zinātniskās informācijas par pētāmās kolekcijas priekšmetiem ievadi Nacionālajā muzeju krājuma kopkatalogā;
  • veikt zinātniski izglītojošo darbu: ekskursiju, izglītojošo programmu, pasākumu, lekciju u.c. vadību

Prasības pretendentiem:

  • maģistra grāds vizuālās mākslas pētniecībā;
  • zināšanas vispārīgā fotogrāfijas vēsturē, fotogrāfijas mākslas estētikā, Latvijas un vispārīgajā vēsturē
  • prasme veikt zinātniski pētniecisko darbu, pieredze fotogrāfijas pētniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, vismaz vienas svešvalodas zināšanas, labas datorlietošanas prasmes;
  • labas komunikācijas un sadarbības veidošanas prasmes;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, pozitīva attieksme pret darbu;
  • spēja organizēt savu darbu, strādāt patstāvīgi un komandā, uzņemties atbildību.

Piedāvājam:

  • Bruto mēnešalgu no 835 līdz 1190 EUR (atkarībā no pretendenta profesionālās pieredzes attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei) par pilnu darba slodzi.
  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku.

Darba vieta: Rīgā, Latvijas Fotogrāfijas muzejs, Mārstaļu iela 8

Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivācijas vēstule.
  • Curriculum Vitae  (CV).

Pretendentiem pieteikties līdz 2022. gada 16. oktobrim, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: direkt@rigamuz.lv ar norādi “Konkurss uz Latvijas Fotogrāfijas muzeja vēsturnieka amatu”. Telefons informācijai: (+371) 67211358.

Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām RVKM:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir RVKM, Palasta ielā 4, Rīgā, LV-1050, kontakttālr. 67211358;

3) datu apstrādes juridiskais pamats – Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts 9. panta 2. punkta b) apakšpunkts un Darba likums.