Muzejs aicina ekspozīciju zālēs, epidemioloģiski drošā vidē!

No 2021. gada 11. oktobra pakalpojumus klātienē var saņemt un sniegt tikai epidemioloģiski drošā vidē. Apmeklējot muzeju, obligāti ir jāuzrāda derīgs sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu, kā arī personu apliecinošs dokuments.

Epidemioloģiski droša vidē gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem, kuri kontaktējas ar apmeklētājiem, obligāta prasība ir uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas vai Covid-19 vīrusa pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu. Epidemioloģiski droša vidē apmeklētāju skaits jānosaka, paredzot vienam apmeklētājam vai vienas mājsaimniecības pārstāvjiem 15m2 no publiski pieejamās telpas platības.

Muzeja darba laiks ziemas sezonā (no 01.10. līdz 30.04): atvērts trešdienās, ceturtdienās, piektdienās, sestdienās, svētdienās no 10.00 līdz 17.00; pirmdienās, otrdienās – slēgts.

Muzeja darbība norit, ievērojot muzeju nozarei izstrādātu sanitāro protokolu, kura mērķis ir maksimāli nodrošināt apmeklētāju un darbinieku aizsardzību. Muzejs aicina ikvienu būt atbildīgiem pret sevi un citiem, lai Covid-19 vīrusa izplatība tiktu apturēta.

Mencendorfa namam rūp apmeklētāju un darbinieku drošība. Muzejs īsteno šādus epidemioloģiskās drošības pasākumus:

  • nodrošina regulāru telpu uzkopšanu, dezinfekciju un vēdināšanu,
  • muzejā ir pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi,
  • muzeja kasē ir pieejamas sejas maskas,
  • muzeja darbinieki kontrolē apmeklētāju skaitu un plūsmu.