Muzejs aicina darbā MUZEJPEDAGOGU!

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs izsludina konkursu uz vakanto muzejpedagoga amatu (uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • Izstrādāt un vadīt tematiskās ekskursijas, muzejpedagoģiskās nodarbības un citus izglītības pasākumus muzejā;
  • Izstrādāt digitālus izglītības produktus;
  • Sagatavot informāciju par izglītības piedāvājumu muzeja mājaslapai un sociālo tīklu kontiem;
  • Veidot un uzturēt muzeja sadarbības tīklu ar skolu un universitāšu mācībspēkiem;
  • Piedalīties finanšu līdzekļu piesaistē muzeja izglītības darba veikšanai.

Prasības pretendentiem:

  • Augstākā izglītība vēsturē vai augstākā pedagoģiskā izglītība un vēstures skolotāja kvalifikācija;
  • Pieredze pedagoģiskajā darbā muzejā, skolā vai radniecīgā jomā;
  • Izpratne par vecumu psiholoģiju un gatavība darbam ar dažādām auditorijām;
  • Izpratne par kompetenču izglītību;
  • Izpratne par muzejpedagoģiju;
  • Labas publiskās uzstāšanās prasmes;
  • Prasme strādāt ar digitālajiem rīkiem un sociālajiem medijiem;
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas un spēja brīvi sazināties vismaz vienā svešvalodā.

Piedāvājam:

  • Bruto mēnešalgu no 835 līdz 1030 EUR (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei) par pilnu darba slodzi.
  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku.

Darba vieta: Rīgā, Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs, Palasta iela 4

Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivācijas vēstule.
  • Curriculum Vitae  (CV).

Pretendentus aicinām pieteikties līdz 2022. gada 3. aprīlim, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: direkt@rigamuz.lv ar norādi “Konkurss uz muzejpedagoga amatu”.

Telefons informācijai: (+371) 67356676

Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām RVKM:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir RVKM, Palasta ielā 4, Rīgā, LV-1050, kontakttālr. 67211358;

3) datu apstrādes juridiskais pamats – Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts 9. panta 2. punkta b) apakšpunkts un Darba likums.