Muzejs aicina darbā Restaurācijas nodaļas metāla restauratoru!

Rīgas vēstures un kuģniecības muzejs izsludina konkursu uz vakanto Restaurācijas nodaļas metāla restauratora amatu (uz pilnu darba slodzi un nenoteiktu laiku).

Galvenie amata pienākumi:

  • novērtēt un dokumentēt muzeja krājuma vēsturisko metāla priekšmetu glabāšanas un saglabātības stāvokli, sagatavot priekšlikumus bojāto priekšmetu stāvokļa stabilizācijai vai uzlabošanai;
  • veikt metodiski pamatotu restaurējamā objekta izpēti, analīzi, sagatavot restaurācijas darba programmu un realizēt to;
  • veikt muzeja priekšmetu tīrīšanu, konservāciju un restaurāciju pēc saskaņotas konservācijas vai restaurācijas programmas, saglabājot priekšmetu autentiskumu;
  • veikt izpētes un darba procesa dokumentēšanu, sagatavot restaurācijas dokumentāciju.

Prasības pretendentiem:

  • vidējā vai augstākā profesionālā vai augstākā akadēmiskā izglītība, vēlama restauratora kvalifikācija;
  • darba pieredze metāla izstrādājumu restaurācijas jomā vismaz trīs gadi;
  • spēja atbildīgi un patstāvīgi veikt restauratora darbu;
  • spēja veikt metodiski pamatotu restaurējamā objekta izpēti, analīzi, sagatavot restaurācijas darbu programmu un realizēt to;
  • spēja veikt krājuma priekšmetu konservāciju un restaurāciju, saglabājot priekšmeta autentiskumu;
  • spēja veikt izpētes un darba procesa dokumentēšanu, sagatavot restaurācijas dokumentāciju;
  • labas datorprasmes;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas, vismaz vienas svešvalodas zināšanas.

Piedāvājam:

  • Bruto mēnešalgu no 675 līdz 996.00 EUR (bruto) (atkarībā no kategorijas, kuru nosaka, ņemot vērā pretendenta profesionālo pieredzi attiecīgajā jomā, kas iegūta pēdējo piecu gadu laikā un ir būtiska iestādes funkciju izpildei) par pilnu darba slodzi.
  • Pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku.

Darba vieta: Rīgā, Palasta iela 4.

Iesniedzamie dokumenti:

  • Motivācijas vēstule.
  • Curriculum Vitae  (CV).

Pretendentiem pieteikties līdz 2021. gada 3. oktobrim, iesniedzamos dokumentus nosūtot uz e-pasta adresi: direkt@rigamuz.lv  ar norādi “Konkurss uz Restaurācijas nodaļas metāla restauratora amatu”. Telefons informācijai: (+371) 67356677.

Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām RVKM:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir RVKM, Palasta ielā 4, Rīgā, LV-1050, kontakttālr. 67211358;

3) datu apstrādes juridiskais pamats – Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts un c) apakšpunkts 9. panta 2. punkta b) apakšpunkts un Darba likums.