Grupas JŌRA koncerts!

Pasaules mūzikas grupa JŌRA aicina uz pavasara koncertu Mencendorfa namā. Koncertā skanēs mūzika no svaigi izdotā albuma TATATA un citas pasaules tautu melodijas grupas aranžijās.

Skatīt Facebook.
JŌRA ir pasaules mūzikas grupa, kuras mūzikā dzirdama Baltijas, Skandināvijas un citu reģionu tautu tradicionālās melodijas un oriģinālkompozīcijas. “Jōra” lībiešu valodā nozīmē “ezers”. Šis nosaukums simbolizē ūdeņus, kas savieno teritorijas un dažādus reģionus līdzīgi kā JŌRA to dara savā mūzikā.
Grupa izveidojusies 2020. gadā. Tās sastāvā spēlē četri mūziķi – Dārta Drava (vijole, balss), Lauma Matule (kokle, virstoņu flauta, stabule, balss), Ivars Štubis (ģitāra, bass, balss) un Kalvis Vītols (perkusijas, balss). JŌRA līdz šim izdevusi mazalbumu “Atīdami”, divus singlus – “Oj, Agri”, kas iekļauts etno mūzikas izlasē “Sviests” un “Dancoj visu Jāņu nakti”, kas iekļauts nacionālo ierakstu kompānijas SKANi etniskās mūzikas izlasē “Native Music 17”. 2023. gada decembrī grupa izdevusi debijas pilnmetrāžas albumu ‘’TATATA’’ un īstenojusi pirmo ārzemju koncerttūri Austrālijā.
Koncerta sākums 19:00
Ieeja par ziedojumiem sākot no 5€